کاشت مو به روش fut

کاشت مو Fut در کلینیک تخصصی کاشت مو تهران با بهره گیری از فناوری های نوین صورت میگیرد در کلینیک کاشت مو تهران کادری متخصص سعی در ارایه بهترین کیفیت برای عزیزان میباشد .


.:. رضایت شـــما را تضمین می کنیم .:.


کلینیک فوق تخصصی کاشت مو تهران

🌟 کلینیک تخصصی کاشت مو تهران با امکاناتی مدرن و کادری حرفه ای در زمینه خدمات زیبایی آماددی پاسخگویی به نیازهای مشتریان در این زمینه است .

🌟 انجام مهندسی خط رویش دلخواه شخص  یا همان (Hairline ) به طوره بسیار دقیق وطبیعی .

🌟 کلیه دستگاه ها و همچنین وسایل کاشت مو در این کلینیک انحصاری می باشد

🌟 کاشت مو Fut : امروزه استقبال مردم از خدمات پوست و مو افزایش یافته است. این افزایش همراه با افزایش تقاضا برای دریافت خدماتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا همراه است.

🌟 پیشگیری از ریزش موهای موجود خود شخص توسط سلول درمانی یا همان PRP و ویتامین درمانی و لیزر تراپی قبل و بعد از کاشت مو .

🌟 تكنیك های جدید در کلینیک کاشت مو تهران کاملاً بدون درد , تورم و بدون بیهوشی بوده و شخص میتواند انجام کارهای روزمره خود را فردای روزه کاشت انجام دهد .

🌟 مو های کاشت شده شخص در همان روز کاشت رویت میشود (زیرا بلندی موهای کاشته شده Cm 0.5 تا Cm 1 میباشند) .


🌟 مشاوره رایگـــــان 🌟
.:. از تجربه ما استفاده کنید .:.
🌟 واحد مشاوره / رزرو 🌟
۰۹۳۷۸۱۱۳۷۹۷ 📞
🌟 زیبایی از اینجا شـــروع می‌شود !! 🌟


مزایا کاشت مو Fut

 • اگر شما هر نوع داروی رقیق کنندۀ خون مصرف می کنید، لطفا آن را با پزشکتان در میان بگذارید، زیرا ممکن است با جراحی تداخل داشته باشد.
 • در صورت استفاده از بتا بلوکرها، بلافاصله به پزشک تان اطلاع دهید.
 • اگر موهایتان را به طور مرتب رنگ می کنید، لطفا موهای خود را سه روز قبل از عمل رنگ کنید. برای اطمینان هر روز پوست سرتان را تمیز کنید. در روز جراحی پوست سرتان باید عاری از هر گونه مواد رنگ باشد.
 • اگر سیگار می کشید یا الکل می نوشید دو هفته قبل از شروع جراحی مصرف سیگار و نوشیدن الکل را قطع کنید، سیگار کشیدن و نوشیدن الکل می تواند در روند بهبودی خلل ایجاد کند.
 • قبل از کاشت مو ، پوست سرتان نباید آفتاب سوختگی داشته باشد.
 • به مدت یک هفته قبل از عمل، هیچ گونه داروی ضد التهابی (NSAIDs) مصرف نکنید.
 • داروی تجویز شده برای شما مانند داروهای قلبی و فشار خون حتی در روز جراحی نیز باید دقیقا به همان صورت تجویز شده مصرف گردد.
 • اگر از اسپری های استنشاقی استفاده می کنید، باید آن را همراه خود به درمانگاه ببرید یا در روز جراحی به همراه داشته باشید.
 • برای یک هفته قبل از کاشت مو Fut ، هیچ ویتامین B یا E مصرف نکنید، این شامل هر نوع مولتی ویتامین است، زیرا این قرص ها خونریزی را افزایش می دهند.
 • تا دو هفته پس از جراحی موهای خود را کوتاه کنید و بگذارید حداقل نصف موهایتان در پشت و طرفین ناحیه ای که بخیه زده شده دست نخورده بماند تا بدین صورت بتوانید ناحیه بخیه شده را بپوشانید.

۰۹۳۷-۸۱۱-۳۷۹۷📞
🌟 از تجـــربه ما استفاده کنید 🌟


منابع

کاشت مو به روش Fut

مزایا این روش چیست ؟

 • داروی تجویز شده برای شما مانند داروهای قلبی و فشار خون حتی در روز جراحی نیز باید دقیقا به همان صورت تجویز شده مصرف گردد.
 • در صورت استفاده از بتا بلوکرها، بلافاصله به پزشک تان اطلاع دهید.
 • برای یک هفته قبل از عمل، هیچ ویتامین B یا E مصرف نکنید، این شامل هر نوع مولتی ویتامین است، زیرا این قرص ها خونریزی را افزایش می دهند.
 • کاشت مو به روش fut تا دو هفته پس از جراحی موهای خود را کوتاه کنید و بگذارید حداقل نصف موهایتان در پشت و طرفین ناحیه ای که بخیه زده شده دست نخورده بماند تا بدین صورت بتوانید ناحیه بخیه شده را بپوشانید.
 • اگر از اسپری های استنشاقی استفاده می کنید، باید آن را همراه خود به درمانگاه ببرید یا در روز جراحی به همراه داشته باشید.
 • به مدت یک هفته قبل از عمل، هیچ گونه داروی ضد التهابی (NSAIDs) مصرف نکنید.
 • قبل از عمل، پوست سرتان نباید آفتاب سوختگی داشته باشد.
 • اگر شما هر نوع داروی رقیق کنندۀ خون مصرف می کنید، لطفا آن را با پزشکتان در میان بگذارید، زیرا ممکن است با جراحی تداخل داشته باشد.

کاشت مو به روش Fut

منظور از کاشت مو طبیعی به روش FUT برداشتن مو از پشت سر بیمار است ، که پزشک متخصص یک تکه از پوست و مو را به عرض حدود ۲ سانیتی متر و طول ۲۵ سانتیمتر از پشت سر بیمار بر میدارد.

کاشت مو FUT برای پیوند مو هنوز هم در سراسر جهان استفاده می شود و به عنوان یک روش مطرح شناخته شده است.

پوست برداشته شده از پشت سر توسط تکنسین های کاشت به قعطعات کوچک تقسیم میشوند. این قطعات کوچک را گرافت می نامند که هر گرافت شامل ۱ الی ۴ تار مو می باشد سپس این گرافت ها را در جلوی سر ( محل طاسی سر ) کاشته میشوند.

لینک مفید : کاشت مو sut

نگران ماندن جای بخیه ها روی سر خود نباشید چون مقدار برداشته شده از پوست پشت سر حدود ۲۰ میلیمتر است و جای بخیه ها ۴-۳ میلیمتر است و بخیه ها زیر موهای شما پنهان میشوند و دیده نخواهند شد. کاشت موی اف یو تی همچنان کارایی زیادی دارد و بسیاری از جراحان کاشت و پیوند مو به روش FUT راحت هستند، و نتایج به دست آمده از آن را بسیار طبیعی می دانند.

لینک مفید : کاشت ریش

سپس محلی که پوست ان برداشته شده را با اندکی کشش به هم رسانده و آن را بخیه میکنند. این فرایند تا ۱۲ روز طول میکشد که پس از گذراندن ۱۲ روز بخیه ها از پشت سر شما برداشته میشوند.


مزایا این روش کاشت چیست ؟

در کشور ما منظور از کاشت مو همان پیوند مو است. روش‌هایی تحت عنوان ترمیم مو نیز وجود دارد که در آن‌ها به جای استفاده از موهای طبیعی بدن، از میکروفیبرهای مصنوعی استفاده می‌شود که ظاهر و رنگی مشابه با موهای طبیعی خودتان دارند.

منظورمان از مو فقط تار مو نیست؛ بلکه منظورمان پیاز مو، سلول‌های سازنده‌ی مو و ساختارهای دیگری که در ساخت و حفظ سلامت مو موثرند.

موهای کاشت مو طبیعی به روش FUT در محل جدید مثل موهای طبیعی رشد می‌کنند و عمری بسیار طولانی خواهند داشت.

لینک مفید : کاشت مو Fit

در کاشت مو به روش FUT یا سایر روش‌ های کاشت موی طبیعی، موهای مقاوم به ریزش را از محل اولیه به محلی از سر که دچار طاسی شده انتقال می‌دهیم.

این موهای مصنوعی در زیر پوست ثابت می‌شوند و به بیان دیگر کلاه‌گیسی دائمی هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو سریع "0937-811-3797