کاشت ابرو طبیعی

کلینیک تخصصی کاشت ابرو تهران با بهره گیری از فناوری های نوین و کادری متخصص سعی در ارایه بهترین کیفیت برای عزیزان میباشد .


🌟 زیبایی از اینجا شـــروع می‌شود !! 🌟 🌟 مشاوره رایگـــــان 🌟
.:. از تجربه ما استفاده کنید .:.
🌟 واحد مشاوره / رزرو 🌟
۰۹۳۷۸۱۱۳۷۹۷ 📞


🌟🌟 جلب رضایت مراجعین مهمترین هدف دستاورد صاحبان این مرکز است. ما افتخار داریم بگویم که اکثر مراجعین جدید ما از طرف مراجعین قبلی ما به ما معرفی میشوند که این امر نشان دهنده وجود رضایت و اعتماد مراجعین قبلی به خدمات کاشت ابرو و ترمیم موی انجام شده در کلینیک کاشت مو تهران است .


👇 ارسال پیام در واتساپ / ۲۴ ساعت شبانه روز (بیزینس اکانت واتساپ) 👇

مشاوره رایگان کاشت مو - ابرو - ریش در کلینیک تخصصی کاشت مو تهران


کلینیک تخصصی کاشت ابرو تهران

🌟 کلیه دستگاه ها و همچنین وسایل کاشت ابرو در این کلینیک انحصاری می باشد

🌟 انجام مهندسی خط رویش دلخواه شخص  یا همان (Hairline ) به طوره بسیار دقیق وطبیعی .

🌟 پیشگیری از ریزش مو های موجود خود شخص توسط سلول درمانی یا همان PRP و ویتامین درمانی و لیزر تراپی قبل و بعد از کاشت ابرو .

🌟 امروزه استقبال مردم از خدمات پوست و مو افزایش یافته است. این افزایش همراه با افزایش تقاضا برای دریافت خدماتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا همراه است.

🌟 تكنیك های جدید کاشت ابرو کاملاً بدون درد , تورم و بدون بیهوشی بوده و شخص میتواند انجام کارهای روزمره خود را فردای روزه کاشت انجام دهد .

🌟 کلینیک تخصصی کاشت ابرو تهران با امکاناتی مدرن و کادری حرفه ای در زمینه خدمات زیبایی آماددی پاسخگویی به نیازهای مشتریان در این زمینه است .

🌟 مو های کاشت شده شخص در همان روز کاشت رویت میشود (زیرا بلندی موهای کاشته شده Cm 0.5 تا Cm 1 میباشند) .


🌟 رضایت شـــما را تضمین می کنیم 🌟


برخی از تصاویر کاشت ابرو مخاطبان

 


منابع

کلینیک تخصصی کاشت ابرو تهران با بهره گیری از فناوری های نوین و کادری متخصص سعی در ارایه بهترین کیفیت برای عزیزان میباشد .

تفاوت ابرو در آقایان و خانم‌ها

بخش‌های انتهایی ابروی آقایان برجسته‌تر و پرتر است به دلیل این که ضخامت ابرو تقریباً در سرتاسر آن یکسان است. ابرو ی آقایان معمولاً در بالای فرو رفتگی خارجی چشم به اتمام می‌رسد. طول متوسط ابروی آقایان ۵.۵ و ضخامت متوسط آن ۱.۵ سانتی‌متر است.

بدیهی است که شکل ابروی آقایان و بانوان باهم متفاوت است. در آقایان، ابروها ضخیم‌تر و متراکم‌تر بوده، فاقد قوس است یا خم بسیار کمی دارد.

کاشت ابرو ۱۰۰ درصد طبیعی چیست؟

یکی از راه حل هایی که باعث می شود ابروهایتان همانند گذشته کشیده و پر پشت باشد و یا کم پشتی ذاتی ابروهای شما را از بین ببرد کاشت ابرو طبیعی می باشد.

به طور کلی اگر بخواهیم کاشت را تعریف کنیم باید بگوییم که کاشت طبیعی یا همان پیوند ابرو به فرآیندی گفته می شود که کلینیک تخصصی تهران طی آن ابتدا موها را از کناره های گوش یا همان بغل گوش (به دلیل اینکه موهای کناره گوش نرم تر و شبیه به موهای ابرو می باشد) برداشت می کنند و در امتداد ابروهای فرد کاشته می شود.

اصول و قواعد و قوانین کاشت ابرو طبیعی همانند کاشت مو می باشد با این تفاوت که در کاشت به دلیل اینکه شرایط حساس تر بوده نیاز به دقت و ظرافت های بالایی می باشد به همین دلیل در انتخاب کلینیک تخصصی برای انجام این روش باید دقت بالایی در نظر گرفته شود.

کاشت به علت حساسیت بالای این روش نیازمند به کلینیک تخصصی و استاندارد با بهترین روش های کاشت می باشد که زیر نظر بهترین متخصص درمان افراد صورت گیرد که در این خصوص تاکنون کلینیک تخصصی تهران توانسته است یک انتخاب عالی برای عزیزان باشد.

همانطور که گفته شد اصول و قواعد کاشت ابرو طبیعی همانند کاشت مو می باشد یعنی پس از چند روز موهای ابروی کاشته شده ریزش پیدا می کنند و حدود ۳ ماه موهای جدید ابرو جوانه زده و در نهایت در طول ۹ ماه پس از کاشت موهای ابرو کامل در آمده و تکمیل می شود و بهتر است افراد از بهترین روش های کاشت مو برای کاشت استفاده نمایند تا بدون عوارض و مشکلی بهترین تراکم رشد ابرو را با ظاهری طبیعی در مدت زمان کوتاه تری تجربه نمایند.


روشهای کاشت طبیعی

کما اینکه در آن روشهای رایج و سنتی توأم با جراحیهای طولانی مدت، درد، خونریزی، به جا ماندن اسکار ، زخم، جوشگاه و درنتیجه شاهد خواب و زاویه طبیعی ابروها نمیباشیم.کاشت با تکنیک های SUT و  FUE  بهترین و جدیدترین تکنیک کاشت ابرو می باشد. در این روش می توان ابروها را کاملا طبیعی بدون جراحی، درد، خونریزی و …

همانطور که میدانید برای انجام کاشت همانند  کاشت مو   روشهای بسیاری وجود دارد اما نکته قابل توجه این است که روشهای رایج و سنتی با توجه به محدود بودن در امر برداشت و انجام کار توسط تکنسینهای تجربی هیچگاه نتوانسته اند روشی ایمن و باکیفیت برای فرد کاندید انجام دهند

در یک جلسه پیوند زد. مهمترین مزیت این تکنیک این است که نیازی به کوتاه کردن موهای سر نمی باشد و  حتی بر روی ابروهای تاتو شده هم قابل انجام است.

شرایط کاشت ابرو

الگوی ریزش برخی افراد، از سن ۲۲ سالگی مشخص می شود. برخی استثنائات مانند افرادی که در آتش سوزی ابروی خود را از دست داده اند، نیازی به مشخص شدن الگوی ریزش نخواهند داشت.با این حال توصیه نمی شود از این روش استفاده کنید زیرا پزشک باید الگوی ریزش ابرو را بداند و برحسب آن، راهی بیندیشد.

غالبا در سنین کمتر از سی سالگی، الگوی ریزش ابرو در افراد تثبیت نشده است.اگر شخصی زیر این سن اقدام به انجام عمل زیبایی کاشت ابرو کند، نتیجه ی ایده آل فرایند eyebrow transplant را مشاهده خواهد کرد، اما با گذشت زمان و گذر از سن ۳۰ سالگی، نیازمند تجدید این فرایند خواهد بود.

ممکن است در صورت اقدام بدون سنجش، حتی موهای کاشته شده هم پس از مدتی بریزند.

این مشکل بیشتر در روش BHT خودش را نشان می دهد که رنگ مو و جنس موهای سایر نقاط بدن، با موهای ابروها یکی نیستند و کمی زمان می برد تا موهای آن نواحی، با شرایط تطبیق پیدا کند.البته دیگر کاشت ابرو، به سختی گذشته نیست.

در این روش ها، حتی یک ذره هم درد و ناراحتی احساس نخواهید کرد و حتی با توجه گرافت هایی که برداشت می شود، می توان تعداد بیشتری فولیکول در ناحیه ابرو کاشت.

در زمان های نه چندان دور، هنوز پانچ و روشی مانند FIT و SUT ایجاد نشده بود و پس از عمل، اسکار و زخم در ناحیه اهدا کننده و گیرنده ایجاد می شد اما در روش های ذکر شده، دستگاه ها، کار پزشکان را راحت کرده اند.

اگر رنگ ابرو با رنگ پوست متناسب باشند، نتایج کاشت ابرو با پوشش مناسب تار های ابرو همراه خواهد بود. تناقض رنگ میان پوست و تارهای ابرو، موجب می شود که به تار های ابروی بیشتری برای داشتن پوشش مناسب پوست نیاز باشد.


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

" مشاوره / رزرو سریع "0937-811-3797